ZAJĘCIA

NAUCZYCIEL

KLASA/GRUPA

TERMIN

„Tańczę, śpiewam, gram”- Wiolinki

Jolanta Grabowska

1a

Poniedziałek

16.30-17.30

„Ciekawie, smacznie, kolorowo-nasze pasje i zainteresowania”

Anna Boruta-Gazda

 

1b

Czwartek

16.20-17.05

„Gry i zabawy ruchowe z elementami logopedii”

Ewelina Spiączka

2a

Środa

11.45-12.30

„Gry i zabawy ogólnorozwojowe z elementami metody profesora Hejnego”

Lucyna Ryt

 

2b

Poniedziałek

16.30-17.15

„Dzielimy się swoimi pasjami”- zarażanie się swoimi pasjami, realizowanie ich.

Magdalena Sosna

 

3a

Czwartek

16.30-17.15

„Kółko i krzyżyk”- zajęcia rozwijające logiczne myślenie

Irena Barchańska

 

3b

Poniedziałek

16.30-17.15

„Jestem częścią przyrody- szanuję, rozumiem, poznaję”- zajęcia przyrodnicze

Danuta Frydecka

3c

Czwartek

16.30-17.15

lub teren przed zajęciami lekcyjnymi

„Jak to zrobić?”- praktyczne działania, aktywne formy

Iwona Warzocha

 

3d

Czwartek

16.30-17.15

„Jestem przyjacielem książki- jak pokochać czytanie?”

Anna Łaska

 

3e

Czwartek

16.30-17.15

„Jak kochać Jezusa?”-przygotowanie do wczesnej komunii

siostra Norberta

1a, 2a

Poniedziałek 10.45- 11.30

Wtorek 9.50-10.35

Happy English time

Bogumiła Fajkis

Klasy 2b,3a

Środa 12.45-13.30

„Zdrowy talerz”- co, jak i ile jeść, aby być zdrowym”

Gabriela Skrzypska

Klasy 1-3

Wtorek 8.00-8.45

co 2 tygodnie

„Szkoła eksperymentów”

Bożena Maciejok

Klasy 1-3

Czwartek/piątek 11.00-12.00

Odkrywamy talenty

Marzena Szary

Klasy 1-3

Wtorek 11.30-12.00

Psim tropem

Barbara Mularczyk

Klasy 2-3

Wtorek 7.00-7.45

Psim tropem

Agnieszka Czernecka

Klasy 3-4

Środa 7.00-7.45

Kółko regionalne

Katarzyna Janik

Klasy 3-7

Czwartek 7:00- 7:45

Klub Miłośników Literatury

Olga Jaworska

klasy 4

Wtorek 7.00-7.45

Koło ciekawych historii i kultury

Milena Pitlok

klasy 4

Środa 8.55-9.40

Matematyczny „Misz - Masz”

Dorota Koczar

klasy 4

wtorek 13.45-14.30

„Aktywnie i zdrowo spędzam wolny czas”

Lidia Pośpiech

klasy 4 - 5

wtorek (kl. 4)/ piątek (kl. 5)

13.45-14.30

Englishmania

Joanna Kojder

klasy 4 i 5

Środa 14.40-15.25

„Aktywni są pozytywni” -rekreacja to zdrowie

Marcin Piontek

klasy 4-5

Wtorek 7:00- 7:45

English is fun

Monika Mazurczyk

klasy 4 i 6

Piątek 15.35-16.20

Matematyczny „Misz - Masz”

Martyna Komraus

5b, 6b

środa 8.55-9.40

Matematyczny „Misz - Masz”

Barbara Hoffmann

5a, 6a, klasy 7

środa 14.40-15.25

Młody czytelnik

Marzena Mrozek

klasy 6 naprzemiennie4c

Poniedziałek 14.40-15.25

Środa 13.45- 14.30

Papieroplastyka

Elżbieta Gorczaty

klasy 4-7

Środa 14.45-15.30

Zajęcia rekreacyjno tanecznie - "W zdrowym ciele zdrowy duch"

Sylwia Machoń

Klasy 5-7

Środa 7:00- 7:45

Kółko dekoratorskie

Iwona Ficek-Jarczok

Klasy 4-6

Poniedziałek 14:40-15:25

Kółko kulinarne

Alicja Mocek

Klasy 6

Środa 8:00-8:45

Kółko filmowe

Sławomir Kloc

Klasy 6 - 7

czwartek 15.35-16.20

„Ruch zamiast komputera”

Katarzyna Grabowska

Klasy 6-7 (chłopcy)

Wtorek 16:30-17:15

Kółko dziennikarskie

Aleksandra Furman

klasy 7

piątek 8.00-8.45

„Z mapą i globusem”

Sonia Łopuszyńska - Wiatr

klasy 7

czwartek 15.35-16.20 co 3 tygodnie lub wycieczka

Patrzeć i rozumieć

Aleksandra Cieśla

Klasy 7

Środa 15.30- 16.30 raz w miesiącu

Portrety znanych postaci

Anna Flis

klasy 7

Poniedziałek 7.05-7.50

co 3 tygodnie

Formidables films francais

Beata Folek

klasy 7

 czwartek          15.30-16.30

 raz w miesiącu

Z Kulturą na ty

Barbara Wagstyl

klasy 7

Środa 15.30 – 16.15 oraz w terenie wg odrębnego harmonogramu

Everyday English

 

 

Arkadiusz Wciślak

 

 

klasy 7

Poniedziałek 7.00-7.45

co 2 tygodnie

 

Gry i zabawy z językiem niemieckim

Grażyna Noga-Luboń

 

czwartek 7.15

raz w miesiącu