Z życia Samorządu UczniowskiegoSmile

Dnia 13 października 2017r. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przygotował akademię z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej, która składała się z dwóch części.  Pierwsza obejmowała występy artystyczne uczniów, a w drugiej odbyły się zawody sportowe nauczycieli. W tym dniu wszystkim dopisywały humory, wszyscy dobrze się bawili i uśmiechali.

Wybory do SU 2017

Dnia 29.09.2017r. odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Były one poprzedzone kampanią wyborczą. Kandydaci do Samorządu przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu.

Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 2:

Przewodniczący:  Aleksandra Flądro

Zastępca przewodniczącego: Jakub Kurpas

Skarbnik:   Oliwier Dziech

Apel poprzedzający wybory do SU

26 września 2017r. odbył się apel w związany z wyborami uczniów do SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO. Na apelu zaprezentowali się następujący kandydaci do SU:

-       Roksana Skorupka

-       Jakub Kurpas

-       Jakub Skrobol

-       Alicja Karniewska

-       Zofia Dawczyńska

-       Oliwier Dziech

-       Lena Kucz

-       Aleksandra Flądro

-       Mikołaj Łuszcz

-       Szymon Reclik

Kandydaci mieli możliwość zaprezentowania uczniom naszej szkoły swe osoby i swoje programy wyborcze, całość dopełniła prezentacja plakatów przedwyborczych.