Mistrzostwa Pszczyny

w sztafetowych biegach przełajowych

Do niecodziennego wydarzenia doszło na zawodach, które odbyły się 9 października 2018 r. w Ćwiklicach. W zawodach startowały dwie drużyny chłopców: kategoria dzieci kl. VI i mł., młodzież szkolna 2003-2005 oraz drużyna dziewcząt kl. VI i mł. Obie Dryżyny chłopców zwyciężyły w swoich kategoriach zajmując I miejsce i zdobywając tytuł  Mistrzostrzów Pszczyny w sztafetowych biegach przełajowych. Ekipy będą reprezentować nasze miasto w zawodach powiatowo – rejonowych, które odbędą się 19 października.

Reprezentacja chłopców klas VI i mł. Wystąpiła w składzie:

1)    Szymon Muras

2)    Maciek Grzesik

3)    Jaś Marks

4)    Łukasz Furtok

5)    Paweł Bieniek

6)    Łukasz Nowak

7)    Xavier Derlatka

Chłopcy po zaciętej walce pokonali drużynę z SP 18 z Pszczyny i SP 6 z Czarkowa.

Nasza następna złota drużyna  rocznik 2003 – 2005 wystąpiła w składzie:

1)       Franek Kocur

2)    Kuba Machulac

3)    Kamil Böhm

4)    Marek Świerczek

5)    Oliwier Dziech

6)    Mateusz Wituła

Po pasjonującej końcówce biegu chłopcy pokonali SP 3 w Pszczynie i SP 6 w Czarkowie.

Gratulujemy serdecznie wygranej i sportowej postawy oraz życzymy dalszych sukcesów w sporcieSmile

Katarzyna Grabowska