Mistrzostwa Pszczyny w Narciatstwie

21 lutego w Wiśle , na stoku "Klepki" odbyły się Mistrzostwa Pszczyny w Narciarstwie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kategorii Mikrus, klas I- III oraz drużyna klas IV – V. W rywalizacji Mikrus wystartowali: Maksymiliam Krzystolik, Franek Zuber oraz Kajetan Marks. Reprezentacje szkoły klas IV – V tworzyli: Jagoda Grzesik, Roksana Grygierczyk, Olga Krzystolik, Jaś Marks, Mikołaj Zuber i Igor Szydłowski.  W kategorii Mikrus rywalizacja odbywała się tylko indywidualnie, natomiast w kategorii IV – V rywalizowano indywidualnie i jako zespół 3 dziewczyny i 3 chłopaków.

W  wśród Mikrusów III miejsce wywalczył Maks Krzystolik z klasy III e.

W rywalizacji indywidualnej klas IV – V, I miejsce wywalczyła Jagoda Grzesik z klasy V a,  a miejsce II zdobył Jaś Marks z klasy IV c. Drużynowo uczniowie naszej szkoły wywalczyli w Mistrzostwach Pszczyny II miejsce.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych

Katarzyna Grabowska