6 grudnia uczniowie klas 5-8 wzięli udział w mini grze terenowej „W poszukiwaniu św. Mikołaja”.  Gra polegała na odszukaniu ukrytych na terenie szkoły kodów QR. Następnie uczniowie odczytywali kody i wykonywali ukryte w nich zadania, między innymi:  zaśpiewaj piosenkę świąteczną, złóż mikołajkowe życzenia pracownikowi szkoły, podaj przepis na ulubione danie, rzuć 3 razy woreczkiem do celu. Ostatnim zadaniem było rozwiązanie testu z wiedzy o św. Mikołaju. Po zakończeniu gry, uczniowie odkrywali hasło, które wskazywało im kryjówkę naszego szkolnego Mikołaja – po jego odnalezieniu każda klasa otrzymała paczkę ze słodkościami. Poza udziałem w grze uczniowie wykonywali również kartki świąteczne, które zostaną przekazane dzieciom z oddziałów onkologicznych w ramach akcji „Wylosuj anioła”.

E. Gorczaty