Mimo ciężkiej sytuacji, w jakiej wszyscy żeśmy się znaleźli, niektórzy uczniowie naszej szkoły nie poddają się i rozwijają swoje talenty muzyczne.

Sebastian Koczy wziął udział w ogólnopolskim konkursie piosenki w Koninie „Piosenka Przekracza Bariery”. Odniósł wielki sukces – dostał się do finałowej „dziesiątki”!

Amelka Krawczyk, Dobrawa Kutarba i Sebastian Koczy wzięli też udział w wojewódzkim konkursie „Piosenka Dobra na Wszystko”, w Bytomiu. Tutaj czekała niespodzianka na Dobrawę. Zdobyła bowiem pierwsze miejsce!

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w doskonaleniu swojego warsztatu muzycznego i dalszych sukcesów! Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania piosenek w wykonaniu naszych zdolnych uczniów na stronie facebooka w grupie „Wiolinki”.