KONCERT ŚWIĄTECZNY

14 grudnia w naszej szkole odbył się coroczny koncert świąteczny. Goście licznie zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby podziwiać talenty aktorskie dzieci i młodzieży. Występ rozpoczęli czwartoklasiści z piosenką „Pada śnieg”, a zaraz po nich na scenie pojawili się starsi uczniowie, którzy zaprezentowali niecodzienny spektakl. Oprócz typowych postaci aniołów, królów, czy pastuszków można było zobaczyć i te mniej tradycyjne. Współczesna wersja jasełek przypadła wszystkim do gustu, zwłaszcza zasiadającym w pierwszych rzędach najmłodszym widzom. Spektakl dopełniały tańce i świąteczne piosenki w wykonaniu solistów oraz zespołu „Wiolinki”.  Występom towarzyszył bożonarodzeniowy kiermasz i poczęstunek. Na stołach w tym roku królowały pierniki.

Nie byłoby całego przedsięwzięcia, gdyby nie ciężka praca wielu osób. W tym miejscu dziękujemy więc paniom: Elżbiecie Gorczaty, Jolancie Grabowskiej, Katarzynie Janik, Iwonie Ficek-Jarczok, Bożenie Maciejok, Gabrieli Skrzypskiej, Agnieszce Czerneckiej oraz Monice Mazurczyk.

 

Olga Jaworska