Każdego roku Dzień Edukacji Narodowej jest niezwykle uroczysty, nie inaczej było    i w roku bieżącym. Tego dnia wszyscy pracownicy oświaty obchodzą swoje święto. Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z uczniami klas siódmych i ósmych oraz klasami czwartymi przygotował akademię.  Podczas jej trwania zostaliśmy przeniesieni ze współczesnego nam świata w ten odległy…… baśniowy. Mogliśmy przypomnieć sobie historię Kopciuszka, który marzył o lepszej przyszłości. Oprócz gry aktorskiej mogliśmy podziwiać również taniec irlandzki w wykonaniu uczennic klas ósmych oraz zobaczyć występ zespołu „Wiolinki”. Wraz z nauczycielami i pracownikami szkoły tę niezwykłą akademię mieli okazję również obejrzeć Ci uczniowie, którzy przyszli, by razem z nauczycielami i innymi pracownikami szkoły uczcić ten dzień.

Nie zabrakło też przepięknych życzeń skierowanych zarówno do nauczycieli, jak i innych pracowników szkoły. Na pewno chcielibyśmy, aby wszystkie się spełniły. Może tak się stanie.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w organizację tej uroczystej akademii.