Za nami hucznie obchodzony sylwester i Nowy Rok. Wszyscy pełni optymizmu i energii wkroczyliśmy w kolejny już rok.  Jednak  zabawa jeszcze się nie skończyła. Karnawał, czyli czas zabaw i bali nadal trwa.  Nie inaczej jest i u nas. W naszej szkole uczniowie również mieli okazję do wspólnej zabawy podczas balu karnawałowego zorganizowanego przez Radę Rodziców oraz Samorząd Uczniowski. Odbył się on w piątek 18 stycznia.

 Tego dnia sala gimnastyczna, dzięki przepięknym kolorowym dekoracjom, zmieniła się w cudowną salę balową. W klasach młodszych dominowały kolorowe stroje, przebrania i różnorakie gadżety. Tego dnia w szkole gościły księżniczki, gwiazdy filmowe, nie zabrakło również strasznych wiedźm. Nad wszystkim czuwało wielu żołnierzy, policjantów i rycerzy.  W takim towarzystwie zabawa nie mogła się nie udać. Wszystko zaczęło się od wspólnego poloneza, chociaż trochę pomyliły się kroki to nic, i tak było super. Następnie nastał czas na taniec i zabawę. Wszystkie dzieciaki bawiły się świetnie, uśmiech nie schodził im z twarzy. Oczywiście nie mogło zabraknąć wspólnego odtańczenia kaczuszek czy długiego pociągu, który zabierał po drodze dodatkowych pasażerów (tych podpierających ściany). Trzeba było się również wykazać sprawnością fizyczną , ponieważ tego wymaga uwielbiane przez wszystkich limbo. Klasy starsze były już bardziej eleganckie, chociaż przebrań też nie zabrakło. Wszyscy bawili się znakomicie. Dziękujemy organizatorom za zorganizowanie zabawy i poczęstunku.

Niestety bal dobiegł końca, a kolejny dopiero za rok. Poczekamy!