BAL KARNAWAŁOWY 2020

Niestety ferie dobiegły końca i nastał czas, by wrócić do szkoły. Jednak pierwszego dnia nie trzeba było się uczyć, ponieważ cała szkoła bawiła się na balu karnawałowym.

Impreza podzielona była na dwie części. W godzinach porannych bawiły się dzieci z klas I-IV, natomiast drugą grupę stanowili uczniowie klas starszych. Jak zwykle wyobraźnia uczestników dopisała. Wielu uczniów przyszło przebranych w fantastyczne stroje. Już nie rządziły tylko królewny i wróżki, ale szkołę odwiedzili również rycerze, Indianie, piraci, czarodziejki i sportowcy oraz inne ciekawe osoby. Nie wszyscy jednak postawili na przebrania, a w swoich strojach i tak prezentowali się z wielką gracją. O dobrą zabawę zadbał Dj, który potrafił zaprosić uczestników do wspólnej zabawy. Najwięcej radości sprawiła jednak uczniom mgła, w której obowiązkowo trzeba było zanurkować. Wszystko odbyło się w radosnej atmosferze wspólnie spędzonego czasu.

Niestety bal dobiegł końca i kolejnego dnia należało już wrócić do codziennych szkolnych obowiązków. Miejmy jednak nadzieję, że po tak długim odpoczynku i naładowaniu akumulatorów, pełni energii wrócimy do nauki. Oby tak było, ponieważ do wakacji jeszcze … sporo czasu.